ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ


Викладений нижче текст Договору публічної оферти, адресований фізичним та юридичним особам і є офіційною публічною пропозицією (у відповідності до ст. 641 Цивільного кодексу України) суб’єкта підприємницької діяльності Фізичної особи-підприємця Мачухіна Кирила Віталійовича, який діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осiб, фiзичних осiб-пiдприємцiв та громадських формувань (РНОКПП: 3153902799) - в подальшому «Продавець», на визначених даним Договором умовах.


Визначення термінів:

Сайт - веб-сайт, розміщений в мережі Інтернет за адресою: https://sagaofmemory.com/

Продавець - Фізична особа-підприємець Мачухін Кирило Віталійович.

Публічна оферта - публічна пропозиція Продавця, спрямована на невизначене коло осіб, що стосується укладення Договору публічної оферти (надалі - Договір) на визначених Продавцем умовах.

Акцепт – надання Користувачем/Покупцем повної та безумовної згоди Продавцю на укладання Договору на умовах, що викладені у даному Договорі.

Товар/виріб –виріб (медальйон), зображення (фото) та/або опис якого розміщено на Сайті із нанесеним QR кодом.

Послуги – надаються Продавцем на базі технологій Інтернет та пропонуються через веб-сайт: https://sagaofmemory.com/, що включають сервіс зберігання даних, які самостійно вносить/публікую на Сайті Користувач/Покупець через електронний кабінет про померлу близьку особу. 

Надання персональних даних (реєстрація) – заповнення Користувачем відповідної форми на Сайті з зазначенням необхідних для ідентифікації Користувача/Покупця та/або оформлення Замовлення, в тому числі, за допомогою електронної пошти, а також інформація про померлу особу, яку на власний розсуд надає Користувач.

Аутентифікаційні дані — унікальний логін (login) і пароль (password) Користувача/Покупця, які використовуються для доступу до Послуги. В якості логіна використовується адреса електронної пошти, зазначена Користувачем/Покупцем при реєстрації на Сайті.

Авторизація — процес аналізу на сайті Продавця введених Користувачем/Покупцем аутентифікаційних даних, за результатами якого визначається наявність у Користувача/Покупця права отримати Послугу.

Облікові дані — адреса електронної пошти Користувача/Покупця, пароль, прізвище та ім'я. Об’єм інформації, яка необхідна для ідентифікації особи та оформлення Замовлень визначається Продавцем.

Замовлення – належним чином оформлений та розміщений за допомогою Сайту та/або за допомогою електронної пошти, запит Користувача на придбання ним Товару та Послуги.

Користувач/Покупець – особа, яка ознайомлюється з інформацією, розміщеною на Сайті та/або замовляє, та/або отримує, Товар та Послугу із використанням технічних інструментів Сайту.

Одержувач – Покупець або особа, яка від імені Покупця фактично отримує Товар, що був доставлений Компанією-перевізником.

Платіжна система – партнер Продавця, який забезпечує безпечні платежі між Користувачем та Сайтом. Для використання Платіжної системи, Користувач зобов'язаний прийняти всі необхідні, договір-оферту Платіжної системи та інші документи, на підставі яких здійснюється робота з Платіжною системою.

Термін «розрахунковий документ» використовується у відповідності до ст.2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР.

 

1. Загальні положення

1.1. Інформація, розміщена на Сайті, містить умови пропозиції придбання Товару і Послуги та являє собою Публічну оферту Продавця, адресовану невизначеному колу осіб - Користувачам Сайту. 

1.2. Акцептом є надання персональних даних шляхом заповнення відповідної форми, що розміщена на сайті, який є вираженим наміром Користувача/Покупця придбати Товар та Послугу. Акцептом також вважається розміщення замовлення шляхом надсилання листа на електронну пошту sagaofmemory@gmail.com.

1.3. Акцептом Користувач/Покупець підтверджує свою абсолютну згоду зі всіма положеннями та правилами цієї Публічної оферти без будь-яких виключень і обмежень, та підтверджує, що він ознайомлений з її умовами до моменту вчинення Акцепту. Якщо Користувачу не виповнилося 18 років, він має повідомити батьків або опікунів про умови цієї оферти та Політики конфіденційності перед тим, як залишати свої персональні дані для використання цього Сайту та/або здійснювати покупки чи оформлювати Замовлення через Сайт або електронну пошту. 

1.4. Продавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в Договір, шляхом публікації змін на Сайті. Зміни вступають в силу з моменту публікації, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений додатково при їх публікації. Користувач/Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Договору автоматично тягне за собою внесення цих змін і до укладеного і діючого між Користувачем/Покупцем та Продавцем Договору.

 

2. Інформація про Товар і Послугу, ціна 

2.1. Інформація про Товар надається шляхом розміщення зображення (в тому числі, фотографії) товару (медальйону) та текстової інформації про розмір, характеристики товару, вартість та інше. 

2.2. Вартість товару та послуги розміщується на Сайті та вказана з без урахування ПДВ. Продавець не є платником ПДВ.

2.3. Відомості, розміщені на сайті https://sagaofmemory.com/ мають виключно інформативний характер. Користувач/Покупець погоджується, що Товар може мати незначну відмінність від того, що зазначений на сайті.

2.4. У випадку, якщо Користувач має намір замовити персоналізовані вироби, виготовлені відповідно до власного ескізу або дизайну – строк виготовлення виробу, ціна та інші істотні умови погоджуються сторонами окремо. Продавець залишає за собою право відмовити у створенні персоналізованого виробу.

 

3. Порядок оформлення Замовлення

3.1. Користувач/Покупець може самостійно оформити Замовлення на будь-який товар та послугу, розмістивши відповідні дані при реєстрації. 

3.2. Протягом трьох робочих днів з отримання Замовлення, Продавець надсилає Покупцю електронного листа з підтвердженням отримання Замовлення.

3.3. Продавець може додатково зв'язатися з Користувачем/Покупцем по телефону або іншими засобами зв’язку, які було вказано при формуванні Замовлення для уточнення інформації.

3.4. Замовлення може бути скасоване до моменту підтвердження чи уточнення замовлення Продавцем шляхом надсилання електронного листа на адресу sagaofmemory@gmail.com.

Звертаємо увагу, що неповнолітні особи перед замовленням Товару та Послуги зобов’язані отримати на це згоду батьків або інших законних представників. У випадку відсутності такої згоди, неповнолітня особа має припинити використовувати Сайт.

3.5. Завантажуючи, використовуючи, реєструючись на Сайті, переглядаючи, відправляючи контент або використовуючи інший доступ та/або - використовуючи сервіс, Користувач погоджується з умовами наведеними у цьому Договорі. Якщо Користувач не бажаєте погоджуватися з усіма умовами, викладеними у цьому Договорі, слід негайно припинити використання Сайту.


4. Порядок оплати

4.1. Ціна на Товар та Послугу зазначена у гривні. 

4.2. Оплата товару здійснюється виключно у гривні. У випадку сплати банківськими картками зарубіжних банків Продавець не несе відповідальності за порядок проведення конвертації. Умови конвертації, обмінний курс та зняття комісії встановлюються банком-емітентом.

4.3. Замовлення може бути оплаченим шляхом безготівкового розрахунку за допомогою системи WayForPay* (у випадку передоплати).

*Продавець не несе відповідальності за порядок збору та обробки персональних даних системою WayForPay.

 

5. Доставка товарів

5.1. Доставка товарів, замовлених на Сайті, здійснюється службами доставки виключно в межах території України відповідно до умов, вказаних на сайті в розділі «Доставка». Доставка здійснюється за рахунок Покупця.

5.2. Фактом приймання Товару Покупцем є проставлення його підпису у накладній.

5.3. Доставка Замовлень здійснюється службами доставки, перелік яких вказаний у розділі «Доставка». Акцептом цієї Публічної оферти Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення Компаній-перевізників. З умовами таких Правил Користувач/Покупець має самостійно ознайомитись на веб-сайтах відповідних Компаній-перевізників.

5.4. Ризик випадкової загибелі та/або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Покупцем підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.


6. Повернення товару


6.1. Право на повернення: Кожен покупець має право повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання без пояснення причин. Товар має бути повернутий у стані, в якому він був отриманий, з усіма заводськими маркуваннями, етикетками та в оригінальній упаковці.


6.2. Винятки з права на повернення: Товари, що були виготовлені за індивідуальним замовленням або явно персоналізовані, не підлягають поверненню. Також не можна повернути використані товари, якщо вони втратили свій товарний вигляд, мають сліди використання чи ношення.


6.3. Процедура повернення: Для ініціації повернення товару покупець повинен звернутись до продавця з відповідною заявою та вказати причину повернення, якщо це необхідно. Повернення здійснюється за рахунок покупця, якщо інше не було домовлено з продавцем.


6.4. Відшкодування: Після отримання товару та перевірки його стану, продавець зобов'язується повернути покупцеві вартість товару протягом 7 робочих днів. Сума відшкодування включатиме вартість товару без врахування вартості доставки.


6.5. Обмін товару: Як альтернатива поверненню, покупець може вибрати обмін товару на аналогічний товар, якщо така можливість передбачена умовами продажу.


7. Права та обов’язки Продавця

7.1. Продавець має право:

7.1.1. В односторонньому порядку призупинити продаж Товару та Послуги (в тому числі, не приймати Замовлення та заявку на доставку Товару) у разі порушення Користувачем/Покупцем умов Публічної оферти;

7.1.2. На власний розсуд, в односторонньому порядку змінювати ціну на Товари. У будь-якому випадку, ціна Товару та Послуги, яка була підтверджена Продавцем при Замовленні, залишається незмінною;

7.1.3. Відповідно до умов цієї Публічної оферти та Політики конфіденційності, надсилати на адресу електронної пошти Користувачів/Покупців електронні листи з інформацією стосовно Товару та Послуги, інструкцій, рекомендацій щодо використання тощо.

7.1.5. Організовувати доставку Замовлень, залучаючи до надання послуг з доставки третіх осіб.

 

7.2. Продавець зобов’язується:

7.2.1. Виконувати належним чином оформлені та підтверджені Замовлення з моменту підтвердження Замовлення; 

7.2.2. Забезпечити передання/відвантаження Товару Компанії-перевізнику відповідно до оформленого Замовлення;

7.2.3. Перевірити кількісні та якісні характеристики Товару під час підготовки до передання Товару до служби доставки;

7.2.4. Дотримуватися умов Політики конфіденційності;

 

8. Права та обов’язки Користувача/Покупця

8.1. Користувач/Покупець має право:

8.1.1. Обирати Товари/Послугу та оформлювати Замовлення за допомогою Сайту;

8.1.2. Направляти звернення/запити на електронну пошту Продавця;

8.1.3. Вимагати від Продавця виконання умов та обов’язків, що передбачені цією Публічною офертою;

 

8.2. Користувач/Покупець зобов’язується:

8.2.1. До моменту Акцепту цієї Публічної оферти ознайомитись з усіма її умовами та положеннями;

8.2.2. Ознайомитись з інформацією про Товар та Послугу- описом та характеристиками, що розміщені на Сайті, перед оформленням Замовлення;

8.2.3. Вказати коректні та повні дані, які необхідні для оформлення та доставки Замовлення. Користувач/Покупець несе відповідальність за вказання неправдивих/неточних відомостей, що спричинили неможливість належного виконання Замовлення Продавцем.

8.2.4. Оплачувати та отримувати Замовлення відповідно до умов Публічної оферти;

8.2.5. При одержанні Замовлення перевірити цілісність та комплектність Товару. У разі виявлення пошкоджень Товару – зафіксувати такі відмінності в Акті, який має бути підписаний Покупцем/Отримувачем та особою, яка здійснила доставку Замовлення.

8.2.6. Ознайомитись з Правилами перевезення Компаній-перевізників перед оформленням Замовлення.

8.2.7. Не розміщувати інформацію, дані тощо, якщо право на розміщення таких не належить Користувачеві згідно із законодавством України про авторське право, відповідно до договору, або на іншій законній підставі Розміщуючи на Сайті інформацію Користувач тим самим підтверджує, що володіє всіма правами на таке розміщення, або підтверджує належність йому виключних прав на розміщення інформації і право на її оприлюднення, або наявність у нього інших законних підстав на використання такої інформації. 

8.2.8. Попередньо оцінювати законність інформації перед її розміщенням. У разі наявності сумнівів щодо законності здійснення тих чи інших дій, у тому числі, щодо розміщення інформації, Продавець рекомендує утриматися від здійснення таких дій. 

8.3. Користувачеві/ Покупцю забороняється:

- завантажувати, зберігати, публікувати, поширювати та надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка: містить погрози, дискредитує, ображає, ганьбить честь і гідність або ділову репутацію, або порушує недоторканність приватного життя інших користувачів чи третіх осіб; 

- порушує права неповнолітніх осіб; є вульгарною або непристойною, містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення та тексти; 

- містить сцени насильства, або нелюдського поводження; 

- містить опис засобів та способів суїциду, будь-яке підбурювання до його вчинення; 

- пропагує містить екстремістські матеріали; 

- пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції чи настанови щодо вчинення злочинних дій; 

- містить інформацію обмеженого доступу, включно з, але не обмежуючись, державною та комерційною таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб; 

- містить інформацію про приватне життя третіх осіб; 

- носить шахрайський характер; 

- а також порушує інші права та інтереси громадян та юридичних осіб або вимоги законодавства України.


9. Відповідальність сторін. Порядок вирішення спорів

9.1. Продавець не гарантує безперебійність та безпомилковість роботи Сайту та не несе відповідальність за:

- затримку, переривання, втрати, які відбуваються через несправність на будь-якому електронному чи механічному обладнанні, яке не належить Продавцю;

- проблеми при передачі даних або з'єднання, що виникли не з вини Продавця;

- якість каналів зв'язку загального користування, за допомогою яких здійснюється доступ до Сайту;

- блокування доступу до Сайту в результаті дій третіх осіб.

Проте Продавець зобов'язується докладати усіх розумних зусиль для недопущення цього та вживатиме усіх можливих заходів для усунення виниклих проблем.

9.2. Скарги або претензії Користувачів/Покупців мають бути оформлені в письмовій формі. Продавцем будуть прийняті усі необхідні заходи щодо задоволення скарг/претензій Користувачів/Покупців, за умови обґрунтованості та належного оформлення відповідно до чинного законодавства України.

9.3. Усі спори, розбіжності та вимоги, що виникають з цього Договору або у зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді відповідно до діючого законодавства України.

9.4. Продавець не несе відповідальність за розміщення Користувачем інформації. Продавець залишає за собою право видаляти розміщені на Сайті матеріали та інформацію, що суперечить Законодавству, а також вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до сервісу Користувача, який порушує ці правила а також норми чинного Законодавства України. При цьому, таке блокування здійснюється на розсуд Продавця, на скарги інших користувачів, органів влади, третіх осіб.


10. Форс-мажор

10.1. Сторони звільняються від відповідальності за несвоєчасне або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком обставин надзвичайного характеру, виникнення яких не пов’язано з волевиявленням Сторін, таких як військові дії, страйки, масові безлади, аварії, стихійне лихо, зміни в законодавстві України, а також інші обставини надзвичайного характеру, які виникли після укладення цього Договору та безпосередньо впливають на виконання умов цього Договору та які Сторони не могли ані передбачити, ані попередити.

10.2. Сторона, для якої стало неможливим виконання зобов'язань через настання форс-мажорних обставин, повинна негайно інформувати іншу Сторону в письмовому вигляді про виникнення вищевказаних обставин, а також протягом 30 (тридцяти) календарних днів надати іншій Стороні підтвердження форс-мажорних обставин. Таким підтвердженням буде відповідний документ, виданий уповноваженим Торгово-промисловою палатою України або іншим належним чином уповноваженим державним органом, розташованим за місцем виникнення форс-мажорних обставин.

 

11. Застереження щодо збору та обробки персональних даних

11.1. Фактом Акцепту договору Користувач/Покупець надає свою згоду на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297- VI «Про захист персональних даних» та Політики конфіденційності, розміщеної на Сайті.

11.2. Надана Користувачем/Покупцем інформація збирається, обробляється, зберігається, використовується, а також може бути передана третім особам виключно з метою та в межах забезпечення Продавцем виконання обов'язків покладених на нього відповідно до умов даної оферти.

11.3. Користувач/Покупець може відкликати свою згоду на обробку персональних даних шляхом направлення відповідного запиту на електронну адресу: sagaofmemory@gmail.com або на адресу Продавця. При цьому Користувач/Покупець розуміє та погоджується, що відкликання згоди перешкоджає подальшому використанню Сайту та оформленню Замовлень.

 

12. Інше

12.1. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення чинного законодавства України.

12.2. Фотографії Товару, які розміщені на Сайті, можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду виробу.

12.3. Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту акцепту і діє до моменту виконання Сторонами своїх обов’язків, передбачених даним Договором, або до моменту розірвання на підставах, визначених умовами Договору та/або нормами чинного законодавства України.

12.4. Недійсність окремого положення цього Договору не впливає на недійсність цього Договору в цілому.

12.5. Сторони не можуть переуступити свої права та обов’язки за Договором третім особам.

12.6. У разі відкликання Публічної оферти Продавцем протягом терміну дії Договору, Договір вважається припиненим з моменту відкликання, якщо інше не обумовлено Продавцем при відкликанні Оферти.

12.7. Договір може бути розірваний за згодою Сторін в будь-який час або з інших підстав, передбачених цим Договором або нормами чинного законодавства України.

 

13. Реквізити Продавця

13.1. Фізична особа-підприємець Мачухін Кирило Віталійович, який діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осiб, фiзичних осiб-пiдприємцiв та громадських формувань (РНОКПП: 3153902799).


13.2. Адреса Продавця за цим Договором: м. Київ, вул. Червонопільска 2Г, кв. 159.


13.3. Контактний телефон:+380 (97)250 55 98, електронна адреса: sagaofmemory@gmail.com

Telegram: https://t.me/sagaofmemory

Instagram: https://www.instagram.com/sagaofmemory

Facebook: https://www.facebook.com/people/Сага-Памʼяті/61554680378949/


13.4. Банківські реквізити: 

IBAN UA513052990000026004050257954

ЄДРПОУ 3153902799

АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)